Doprava

Provádíme vnitrostátní přepravu nákladními vozidly tahač Daff se sklápěcím návěsem  Trailis D 653, tonáž 28t (ocelová vana + plachta), vhodný k přepravě sypkých mat. (drtě, písky, žulové výrobky), Avia sklápěcí, tonáž do 4t (kontejner) a Iveco (plachta)  tonáž do 3,5 pro přepravu paletového zboží. K dispozici je také dodávka pro dopravu osob, popř. drobných nákladů.

Spedice

Potřebujete dopravit zboží i jiné kategorie? Naše firma se zabývá spediční službou. Na základě Vaší objednávky Vám zajistíme dopravu jak vnitrostátní tak i v rámci EU vozidly jiných firem v oboru dopravy se kterými spolupracujeme. Spolupracujeme s osvědčenými dopravci a máme v tomto oboru bohaté zkušenosti.

Opěrná žulová zeď
Zdění
Traktorbagr - WB 97R1
WB 97R1
Žulová kostka - mozaika
Mozaika
Zděná okrasná studeň ze žuly
Zdění
Kámen - dekorativní žula
Kameny
Kostka žulová - klasická FR 8-10cm
Kostka
Pokládka travních koberců
Travník
Písek červený, plavený FR
Písek čer.

Vysoká kvalita

Zdění
WB 97R1
Mozaika
Zdění
Kameny
Kostka
Travník
Písek čer.

Pravidelný zákazník

Chystáte se stát pravidelným zákazníkem naší firmy, doporučujeme Vám vytvořit si u nás vlastní účet. Zjednodušíte a zrychlíte si práci při objednávkách, tyto objednávky  budete mít přehledně uspořádány v sekci správa objednávek, kde uvidíte v jaké fázi se Vaše objednávka nachází. Samozřejmě obdržíte i potvrzovací e-mail.

Služby pro Vás

V sekci služby nabízíme veškerý materiál, dopravu, zemní a výkopové práce jak pracovními stroji tak ručně. Po zadání základních kontaktních údajů přejdete k výběru všech námi poskytovaných služeb v dané kategorii. Během tohoto výběru máte k dispozici fotografické podklady dané služby a objednávku lze kdykoli v průběhu libovolně měnit, nebo  i zrušit.

Objednávky

Objednávky přeprav je nutné provádět s dostatečným časovým předstihem , abychom byli schopni včas zajistit  Vámi požadované vozidlo. Spediční služby je možno objednat na tf.+420 777 665 102.

© 2013 Vladímír CEPL - stavební práce, výkopové práce, prodej materiálu, dlažby, autodoprava -- Autor stránek: Pavlas Filip